קאמרי
מכונית המנהלים ההיברידית-חשמלית

טויוטה קאמרי 2024 היברידית CAMRY

רכב טויוטה קאמרי החדש לשנת 2024 הינו בעל צריכת דלק של 18.5 ק"מ לליטר דלק ונפח מנוע 2,487 סמ"ק. הקאמרי מגיע למהירות של 100 קמ"ש בתוך 8.5 שניות. רכב מנהלים מהמם ונוח במיוחד, בעל נסיעה שקטה ובטיחותית. לקאמרי טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive המעניקה ביצועים יוצאי דופן ללא פשרות ונתוני צריכת דלק מרשימים.


Toyota Camry ההיברידית-החשמלית החדשה 2024 - יש בה הכל. היא משלבת בתוכה בצורה אופטימלית את היתרונות של מכונית מנהלים איכותית, עם עיצוב חדש, מרענן ויוקרתי יותר ותא נוסעים מרווח, דבר המוסיף ליכולתה הדינמית של הקאמרי ומעניק לה נוכחות בולטת וחזקה בכביש. התוצאה: מכונית שגם נראית מצוין, גם נוחה ומרווחת וגם מספקת חוויית נהיגה ברמה של מחלקה ראשונה.

בטיחות בטויוטה קאמרי

רמת האבזור הבטיחותי בקאמרי היא 8/8, כלומר, רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ברכבי טויוטה. טויוטה קאמרי כוללת: 7 כריות אוויר, 2 נקודות עיגון ISOFIX, קורות פלדה כפולות בדלתות, מע' הגברת כוח בלימה בחירום, מע' בקרת אחיזת כביש עם אפשרות לניתוק, מע' עזר לזינוק בעליה, הגה בטיחותי ועוד. בנוסף, בדגם קאמרי קיימות: מע' זיהוי תמרורי דרך, מע' התראה ותיקון אקטיבי של סטייה מהנתיב, בקרת שיוט, זיהוי רכבים בשטח מת ועוד.

 

רוצים לשמוע על הצעות מימון לרכב טויוטה קאמרי? לחצו כאן לפרטים! או להזמנת נסיעת התרשמות בטויוטה קאמרי 2024!

רמות גימור - קאמרי

קאמרי XLE
סדאן
  • +
    כניסה והתנעה חכמה
  • +
    זיהוי רכבים ב"שטח מת"
  • +
    ממשק Apple CarPlay / Android Auto
A25A-FXS - היברידי 2.5 ליטר
החל מ- 224,990
אגרת רישוי: 2,643
מחיר כולל: החל מ- 227,633
תיבת הילוכים אוטומטית רציפה | 4X2
צריכת דלק WLTP
5.4 ליטר ל-100 ק"מ  

גלריה

רמת אבזור בטיחותי

מדד זיהום אוויר וצריכת דלק

מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות