רכבי טויוטה חשמליים אוטופיה ירושלים

רכבי טויוטה חשמליים 2024

טיוטה גאה להיות חוד החנית של פיתוח המנועים החשמליים ולהצעיד את עולם הרכב קדימה. המהנדסים בטויוטה עובדים על פיתוחים שמאפשרים גם מחזור סוללות, גם חדשנות מירבית תוך כדי הקפדה על איכות בלתי מתפשרת וגם שמירה על הסביבה. ישנם מגוון רכבי טויוטה חדשים המונעים ע"י חשמל בלבד, בישראל כיום בשנת 2024 אנו מציעים את הרכב החשמלי המתקדם והאיכותי bZ4X
 

 

פיתוחים טכנולוגיים לרכבים חשמליים מבית טויוטה

הפיתוחים הטכנולוגיים של היצרנית היפנית טויוטה יאפשרו לכם להיפרד מצריכת הדלק היקרה והמזהמת תוך כדי שתהנו מכל היתרונות של רכבי טויוטה החשמליים. אנחנו סוכנויות מורשית טויוטה אוטופיה ירושלים ומודיעין, משלבים את הניסיון הרב שלנו בענף הרכב תוך כדי שימת דגש על כל הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים שיש לנו להציע בתחום הרכב החשמלי.

ספינת הדגל שלנו כיום היא bZ4X - מדובר על הרכב הראשון מסדרת bz המשלבת בין עיצוב חדשני ומרהיב לבין יכולות וביצועים מעולים, מונע באמצעות חשמל בלבד, ידידותי לסביבה, נוח לנסיעה הן לנהג והן לנוסעים הנוספים ברכב.

 

רכב-חשמלי-טויוטה-bZ4X

 

מה כולל הרכב החשמלי?

רכב טויוטה bZ4X כולל את מיטב החידושים והפיתוחים של עולם הרכב, תוך שמירה על הסטנדרט המוקפד של טויוטה.

במפרט הרכב, מעבר להנעה החשמלית שמציבה אותה בשורה הראשונה של עולם הרכב המתקדם בשנת 2024, בטויוטה דאגו לכם גם למפרט מפנק ויוקרתי הכולל בין היתר:

 

תאורה קדמית פרוג'קטור LED הכולל כיוונון גובה, תאורת יום קדמית LED, גג פנורמי קבוע, ספוילר אחורי מפוצל, שמשות כהות בחלונות אחוריים, כניסה חכמה, חיישני תאורה וגשם ועוד פינוקים רבים וייחודיים במיוחד עבור לקוחות טויוטה המעוניינים ברכב חשמלי מתקדם כמו ה-bZ4X

 

מערכות בטיחות ברכבים חשמליים בטויוטה

אנו בסוכנות מורשית טויוטה ירושלים ומודיעין, מספקים לקהל לקוחותינו את כל דגמי טויוטה הקיימים בישראל, כיום מבחינת רכבים חשמליים קיימות 2 רמות גימור לרכב החשמלי (bZ4X VISION 4X4 ורמת גימור נוספת bZ4X MOTION 2X4) בשתי רמות הגימור קיימות מערכות בטיחות אוטונומיות מתקדמות מסדרת 3.0 SENSE SAFETY TOYOTA*

 

מערכות אלו כוללות: זיהוי רכבים בשטח מת, מערכת זיהוי תמרורי דרך, תזכורת לנהג למניעת שיכחת ילדים במושב האחורי בעת כיבוי הרכב, בקרת שיוט אדפטיבית דינמית, מערכת שמירת מרכז נתיב, מערכת קדם התנגשות הכוללת גם בלימת חירום, זיהוי רכבים חוצים מאחור ומגוון מערכות בטיחות אוטונומיות נוספות 

 

*המערכות הינן כלי עזר בלבד. פירוט נרחב על תכונות המערכת ופעולתן ניתן לקרוא בספר הרכב.

 

הרכבים החשמליים מבססים את מקומם ומספרם גדל משמעותית על הכביש הן בעולם בכלל ובישראל בפרט; ציבור גדול בוחר בחווית נהיגה חדשה - כזו שמאפשרת הטענה ולא תלוייה בדלקים מזהמים.

מספרן של עמדות הטעינה לרכב חשמלי גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות, ואנחנו בסוכנות מורשית טויוטה אוטופיה צופים כי הגידול ימשיך, כך שעמדות טעינה תהיינה זמינות לקהל הרחב ופרושות בכל רחבי הארץ.
צוות טיוטה ירושלים ומודיעין, ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה אודות רכב חשמלי ומנוע חשמלי .

 

 

כל מה שצריך לדעת על עמדות טעינה ורכב חשמלי 

 

הרכב החשמלי, שהוא אחד הפיתוחים המרתקים של זמננו, מאפשר להטעין את המנוע בחשמל ופשוט לנהוג ...
חשוב שנדע שעמדת טעינה היא הרבה מעבר לבעלת יכולת הטענה של הרכב.

כל עמדת טעינה בעצם פותרת את הנהג מהתלות בדלק, ומאפשרת לכם להיפרד מהגרסה הישנה של עולם הרכב - זו שתלויה בדלקים יקרים שמזיקים לסביבה. תוכלו לשערך את היקף ההוצאות המשפחתיות שלכם מחדש. תוכלו לטעון את הרכב בכל אחת מהעמדות הטענה; בין אם מדובר בעמדת טעינה ביתית ובין אם מדובר בעמדת הטענה ציבורית. חשוב לוודא מהו זמן הטעינה הנכון לכל עמדה טרם ההטענה.

חיסכון עם רכב חשמלי טויוטהרכב חשמלי | יתרונות שכדאי להניע | שילוב יוקרתי של חדשנות ובטיחות


סך היתרונות שתוכלו להנות ממנו כשאתם נוסעים על
רכב חשמלי הוא ענק! בחרנו לשים דגש על הנתונים הבאים:

 
מזעור וחסכון בהוצאות: מכיוון שרכב חשמלי פועל אך ורק על הסוללה, תהיו משוחררים מצריכת דלק ותוכלו לחשב את סך ההוצאות המשפחתיות מחדש.

טעינה קלילה ופשוטה: בעמדת הטעינה הביתית שלכם או בעמדה במרחב הציבורי.

שומרים על הסביבה: מכיוון שלא תהיו זקוקים כלל לדלק - תהיה פליטה מזערית של מזהמים ותוכלו לנהוג תוך כדי שאתם שומרים על איכות הסביבה.
 

רוצים גם אתם להינות מרכב טויוטה חשמלי חדש ומפנק?

אנו בסוכנות מורשית טויוטה אוטופיה עומדים לשירותכם,

מלאו פרטים לחזרה או חייגו אלינו 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות