דוגמאות לווי גרירה טויוטה - סוכנות מורשית אוטופיה ירושלים ומודיעין

ווי גרירה לכל דגמי טויוטה - מתקין מורשה של משרד התחבורה

כיום יותר ויותר בעלי רכבים בוחרים להתקין התקני צימוד, או בשמם המקובל יותר, ווי גרירה על מנת לחבר נגררים שונים, כגון: אופנוע ים, בעלי חיים, עגלה לטיול, נגררים פתוחים, סגורים, עם סרנים או סרן אחד. התקנת מקצועית ובטיחותית של וו גרירה לרכב הינה חשובה מאוד! התקנה של וו גרירה בצורה לא בטיחותית מהווה סכנה ממשית להתנתקות במהלך נסיעה ולכן יש להתקין רק אצל מתקין מורשה של משרד התחבורה. סוכנות מורשית טויוטה אוטופיה ירושלים ומודיעין, מזמינה אתכם בעלי רכב טויוטה מכל סוג ומכל דגם להגיע לסניף הקרוב אליכם, ירושלים בכתובת החרושת 5, תלפיות, וכתובת סניף אוטופיה מודיעין: המכונאי 5, מרכז עינב, הגיעו אלינו ותכירו את האפשרויות הקיימות להתקנת וו גרירה.

 

סוגי ווי גרירה לטויוטה

קיימים סוגים שונים של ווי גרירה לרכבי טויוטה המורכבים כולם עם תו תקן אירופאי במוסך מורשה אוטופיה ירושלים ומודיעין - מתקין מורשה של משרד התחבורה, וו גרירה כולל רישום ברישיון הרכב ואחריות.

* וו גרירה קבוע - וו זה קבוע לנקודת העיגון ברכב

* וו גרירה נשלף - כאן מדובר על וו גרירה שניתן לשלוף אותו ולמעשה לנסוע בלעדיו, ובמידה ורוצים כן לחבר אותו לרכב הטויוטה שלך, בצורה קלה וידידותית מחברים אותו לנקודת עיגון קבועה.

 

לאילו רכבי טויוטה ניתן לחבר וו גרירה?

אנו מרכיבים ווי גרירה לכלל רכבי ודגמי היצרנית היפנית המוכרת והאהובה TOYOTA, ראב 4, סיטי, קורולה, קאמרי, יאריס, אייגו X, היילנדר, היילקס ולכל הדגמים מכל שנות הייצור. ישנם מחברים שונים להתקני הגרירה כגון:

* מחבר תפוח שהינו נפוץ מאוד כיום ומוכר, המחבר עצמו בצורה עגולה (תפוח), ויכול להתחבר על נגררים עם כף ריתום.

* מחבר משולב בעל יכולת העמסה גבוהה יותר מאשר זו של מחבר התפוח. מחבר משולב מיועד בעיקר עבור רכב טויוטה שטח ורכב טויוטה מסחרי. אנו בסוכנות נציג בפניכם את כל האפשרויות הקיימות ונוודא שמה שאתם מקבלים תואם לצורך שלכם.

 

מחיר וו גרירה טויוטה - החל מ 2,200 ש"ח 

המחיר כולל מע"מ, כולל אחריות וכמובן כולל גם את ההתקנה אצלנו בסניפי ירושלים או מודיעין - מתקין מורשה של משרד התחבורה!

 

כמה זמן לוקחת ההתקנה?

הליך ההתקנה בסוכנות אוטופיה בירושלים ובמודיעין יחסית קצר, לאחר שהחלטתם איזה סוג וו גרירה תרצו להרכיב בטויוטה שלכם, אנו נרכיב אותו במקצועיות, בבטיחות וע"פ תקני משרד התחבורה וזאת במהירות האפשרית, בינתיים תוכלו להינות מקפה וכיבוד.

 

אל תגררו את זה!

מחפשים וו גרירה איכותי מותאם לטויוטה שלכם?

צרו קשר עם סוכנות מורשית טויוטה אוטופיה ירושלים ומודיעין, נשמח לעמוד לשירותכם
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות