חלפים מקוריים לטויוטה במוסך מורשה טויוטה ירושלים ומודיעין - אוטופיה

חלפים מקוריים לטויוטה שלך

 

באוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה ירושלים ומודיעין, אנחנו משתמשים רק בחלפים מקוריים 100% לכלל רכבי הטויוטה הקיימים אשר מבטיחים לרכב הטויוטה שלך את האיכות הגבוהה ביותר.

על מנת לשמור על ביצועי הרכב הטובים ביותר ולאורך זמן, מומלץ מאוד להשתמש רק בחלפי טויוטה מקוריים 100%. החלפים המקוריים של טויוטה תוכננו ועוצבו על פי דרישות היצרן באיכות הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. החלפים המקוריים תוכננו ועוצבו ספציפית לכל דגם ודגם. בנוסף, אתם מקבלים אחריות של 12 חודשים על החלפים המקוריים ללא הגבלת קילומטרים.

 

דוגמאות לחלפים מקוריים לרכבי טויוטה

 

תוסף דלק טויוטה מקורי:

תוסף הדלק המקורי של טויוטה מתאים לא רק לדגמי טויוטה החדשים אלא גם לוותיקים יותר. תוסף דלק טויוטה מסייע לניקוי מערכת הדלק ממזהמים למיניהם ופיח מצטבר. על ידי כך, התוסף משפר את ביצועי המנוע ומאריך את חיי מערכת ההזרקה.

 

 

רפידות בלמים טויוטה מקוריות:

בטיחות! בטיחות! בטיחות! רפידות הבלמים המקוריות מבית טויוטה מותאמות בדיוק לרכבי הטויוטה והן מבטיחות שמרחק הבלימה יהיה בטווח הקצר ביותר. מה שעשוי להציל חיים!

 

 

מסנן אוויר טויוטה מקורי:

מנוע רכב הטויוטה (כמו גם אצל יתר היצרנים) זקוק לאוויר נקי, בדיוק כמו שאנחנו צריכים. תפקיד מסנן האוויר הוא למנוע כניסה של לכלוך וחלקיקי אבק אשר עלולים לפגוע בביצועי המנוע לטווח הארוך ולגרום נזק למנוע.

 

 

מסנן שמן טויוטה מקורי:

תפקיד מסנן השמן הוא להסיר חלקי פיח הנוצרים מבעירה של הדלק ועל ידי כך המסנן שמן שומר על שמן המנוע נקי לאורך זמן.

 

 

 

רכב הטויוטה שלכם מצריך טיפול?

לחצו להזמנת טיפול בטויוטה ירושלים ומודיעין כאן, צרו קשר כאן להזמנת חלפים מקוריים וכל נושא אחר, נשמח לעמוד לשירותכם!
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות