פחחות וצבע טויוטה במוסך מורשה טויוטה אוטופיה מודיעין

פחחות וצבע לרכבי טויוטה במודיעין וירושלים

 

מחלקת הפחחות והצבע של אוטופיה, סוכנויות מורשית טויוטה מודיעין וירושלים, הינה מהמתקדמות ביותר שיש. צוות העובדים מורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחומם, אשר מיומנים ומנוסים בשיטות הטיפול החדשניות ביותר. המחלקה מאובזרת במכשור חדיש ומתקדם של מתיחת שילדות, מכשירי אינפרא אדום לייבוש, תנור צבע חדיש וממוחשב ועוד. הטיפול ברכב מתבצע על ידי שימוש בחלקים מקוריים.

 

מרכז שירות אוטופיה שם לו למטרה לשמור על איכות הסביבה, לכן המחלקה עושה שימוש בחומרים ומערכות ידידותיים לסביבה: צבעים על בסיס מים, מפרידי שמן ודלק, מערכת שאיבת פסולת שיוף ועוד.

 

במקרה של תאונה: קבלת רכב חלופי וטיפול מול חברת הביטוח!

 

מרכז שירות אוטופיה הינו מוסך הסדר של רוב חברות הביטוח בישראל, כך שהלקוח מקבל ליווי אישי לאורך כל התהליך כאשר מדובר במקרה של תאונה: פניה לחברת הביטוח, מילוי טפסים, קביעה עם שמאים, קבלת ההחזר מהביטוח וכיו"ב. בזמן טיפול מתמשך ברכב, הלקוח מקבל ממרכז השירות אוטופיה רכב חלופי!

מרכז שירות אוטופיה פועל בהסדר מול חברות הביטוח: הפניקס, איילון, AIG, הכשרה, שומרה, מגדל וכלל. במקרה ואטופיה אינו מוסך הסדר הוא משווה לתנאי הסדר (השתתפות עצמית כפי שבמוסך הסדר במקרה של תביעה לפוליסה וקבלת רכב חליפי באישור שמאי).

המחלקה מעניקה שירות לכל סוגי הרכב.

 

אז במקרה של תאונה או פגיעה ברכב אנו מזמינים אותך לפחחות וצבע בירושלים ולפחחות וצבע במודיעין.

פחחות וצבע לרכבי טויוטה מקצה לקצה, עם אחריות מקיפה וניסיון של שנים.

 

במקרה תאונה, מלאו את הטופס ואנחנו מיד כאן לשירותכם, להצעת מחיר ולכל נושא הקשור לפחחות וצבע לרכב שלכם.

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות