תוכנית הארכת שירות לסוללה ההיברידית

 

אוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה מודיעין, מעניקה שירות מיוחד ללקוח שרכש את אחד מהרכבים ההיברידיים של טויוטה- תוכנית הארכת השירות ההיברידית. 

 

כאשר האחריות של היצרן על המצבר ההיברידי פגה, תוכנית הארכת השירות מאפשרת לך שקט נפשי באשר למצבר ההיברידי והעלויות הכרוכות בהחלפתו.

 

תוכנית הארכת השירות ההיברידית-שנה נוספת של שקט נפשי!

 

רכב טויוטה ההיברידי שנמצא ברשותך מבוסס על טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive, המשלבת מנוע בנזין עם שני מנועיים חשמליים. טכנולוגיה זו ממקסמת את החיסכון בדלק, מאפשרת נהיגה יעילה ושקטה במיוחד ומובילה לביצועים אופטימאליים. טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive הייחודית פותחה על ידי אנשי המקצוע מהטובים ביותר בעולם.

 

הרכיבים ההיברידיים ברכבך נתונים תחת אחריות היצרן. בתום האחריות מומלץ להצטרף לתוכנית הארכת השירות ההיברידית על מנת להבטיח לעצמך המשך חוויית נסיעה שקטה, בטוחה ומהנה לאורך זמן.

 

באוטופיה, מרכז שירות טויוטה במודיעין, יבדקו אנשי המקצוע את כל מרכיבי המערכת ההיברידית ברכבך, ויגישו לך דו"ח מפורט באשר למצבו ותקינותו של הרכב ההיברידי שלך. בדיקה זו הינה משמעותית, שכן זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמערכת ההיברידית תקינה ופועלת כנדרש, לסייע בשמירה על הביצועים האופטימליים שלה וכן לאתר בעיות ותקלות.

 

לאחר שהמערכת ההיברידית נבדקה ונמצאה תקינה, תהא זכאי לתוכנית הארכת השירות על הסוללה ההיברידית למשך שנה נוספת או 15,000 ק"מ נוספים (המוקדם ביניהם). מדי שנה תוכל לחדש את תוכנית הארכת השירות ההיברידית עד לשנה העשירית של רכבך.

לפרטים על תוכנית הארכת השירות ההיברידי, מלאו פרטים בטופס
או חייגו אלינו: 08-9711111

 




צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות