סוכנות מורשית טויוטה ירושלים ומודיעין - אוטופיה תמונה חיצונית

אודות אוטופיה מודיעין וירושלים

 

אוטופיה, סוכנויות מורשות טויוטה מודיעין וטויוטה ירושלים, מעניקה שירות ללקוחותיה על פי אמות המידה הגבוהות והמקצועיות ביותר.
לקוחותינו מוזמנים לקבל מגוון שירותים מקיף לטויוטה באחד ממרכזי השירות שלנו –


   - טויוטה אוטופיה מודיעין
   - טויוטה אוטופיה ירושלים


באולם התצוגה המרהיב באוטופיה מודיעין מוצגים כל דגמי טויוטה החדשים ודגמי טויוטה סלקט יד2 באחריות יבואן. את הלקוחות במקום מקבלים נציגי שירות אשר מלווים באופן אישי כל לקוח ולקוח, מעניקים הסברים מפורטים ואת כל האינפורמציה הנדרשת ומתאימים באופן אישי את דרכי המימון וההטבות הייחודיות המוצעות.
במסגרת הליווי האישי, מתואם יחד עם הלקוח המועד הנוח עבורו לנסיעת התרשמות בדגם שבחר.באולם התצוגה המרהיב באוטופיה מוצגים כל דגמי טויוטה החדשים. את הלקוחות במקום מקבלים נציגי שירות אשר מלווים באופן אישי כל לקוח ולקוח, מעניקים הסברים מפורטים ואת כל האינפורמציה הנדרשת ומתאימים באופן אישי את דרכי המימון וההטבות הייחודיות המוצעות.

 

לשירותכם תמיד

בראש יעדיה של אוטופיה נמצאת שביעות רצון הלקוחות. לשם כך נוצרה מערכת שירות איכותית, מהימנה ומהירה, אשר יודעת להעניק את הטיפול המקצועי ביותר לרכב ואת הליווי האישי והמקיף לכל לקוח ולקוח.

 

אנשי מקצוע מומחים ומנוסים

צוותי העובדים במחלקות השונות הינם מומחים בתחומם ובעלי ניסיון וידע רב. העובדים עוברים הכשרות מקצועיות והשתלמויות רבות מטעם "יוניון מוטורס", יבואנית טויוטה בישראל. בזכות ההתמקצעות המעמיקה והידע הרב, בקיאים העובדים באיתור תקלות ובמתן טיפולים איכותיים לרכב.

 

טכנולוגיה

המחלקות מצוידות במכשור המתקדם ביותר שיש בענף, המאפשר איתור בעיות ותקלות, טיפולים מהירים ויסודיים ומקצועיות בלתי מתפשרת. מרכז השירות אוטופיה מתקדם בצעדי ענק יחד עם הטכנולוגיה המתקדמת.

 

חשיבה ירוקה

במרכזי השירות שלנו- טויוטה מודיעין וטויוטה ירושלים, אנו מעניקים חשיבות רבה לא רק לשירות הלקוחות אלא גם לשירות הסביבה. כתוצאה מתפיסת העולם האקולוגית של אוטופיה, נבנתה על גג המבנה המרהיב של הסוכנות תחנת כוח סולארית במודיעין. התחנה מפיקה חשמל באמצעות אנרגיה סולארית ואינה יוצרת גזים הגורמים להתחממות כדור הארץ, כמו אלה הנפלטים במהלך הייצור הקונבנציונאלי של החשמל. התחנה פועלת בהספק אדיר של כ-50 KW המניב למעלה מ 80,000 KWH בשנה, כמות שעולה בהרבה על הצריכה העצמית של הסוכנות המקומית.


מרכזי השירות של אוטופיה נושאים את תו התקן המחמיר 14,000 iso לאיכות הסביבה המחייב שימוש במערכות מתקדמות לשמירה על איכות האוויר, המים והקרקע, כגון: מערכת שאיבת פסולת, מערכת שאיבת גזי פליטה, מערכות מחזור ועוד. תקני איכות אלה מנחים את תהליכי העבודה היומיומיים הן של הסוכנות והן של מרכז השירות אוטופיה.

  

כתבה נרחבת על אוטופיה באתר TheMarker > לחצו כאן

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות